Mavi Turun İncisi Göcek’in Cennet Koylarını ve Adalarını

Her mevsimin ayrı güzellikte geçtiği Türkiye’de, havaların ısınmaya başlamasıyla doğanın tüm canları uyanmaya başlıyor. Yemyeşil ormanlar, kuş sesleri, denizin huzurlu mavisi, tüm kış yorulmuş bizleri kendine çekmekte gecikmiyor.

Mavi yolculuk

Yaz tatili deyince akla gelen birçok alternatif arasında; oteller, yazlık evler, kamplar yer alır. Fakat deniz tutkunları için hiçbiri mavi yolculuğun yerini dolduramaz… Mavi yolculuk bir aşk, bir tutku ve herkesin hayatında en az bir kere yaşaması gereken bir maceradır.

Sevdiklerinizle bir kere mavi tura çıktığınızda, o tutkuyu bir kez tattığınızda bir daha ne otel ne de başka bir tatil türünde denizin ortasında aldığınız o hazzı alamayacaksınız… Fonda hafif müzik, yakamozlar veyıldızların size eşlik ettiği bir ortamda, yanınızda sevdiğiniz kişilerle, her gün bir başka cennet koya keşfe çıktığınızı ve yemekte tuttuğunuz balıkları rakı eşliğinde yediğinizi bir düşünün… Daha başka ne istenir bir tatilden…

Ve Eşsiz Güzelliğiyle Göcek;

Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde gezip görülecek deniz kenarıçok sayıda belde var. Bizim size tavsiyemiz; irili ufaklı birçok koy ve adayı bünyesinde bulunduran korunaklı Göcekkoyları ve adalarıolacaktır. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla özel tekne kiraladığınızda hem uygun fiyata tura çıkmış olacaksınız, hem de Göcek’in birbirinden güzel koylarının keyfini tadacaksınız.

Tekne seçimi

zkESp9.png


Tatilde görmek istediğiniz yerleri ve tura çıkmayı düşündüğünüz kişileri belirledikten sonra bir diğer önemli konu da tekne seçimidir. Gulet tarzı teknelere hem görüntü hem de rahatlık olarak tercihleriniz arasında yer verebilirsiniz. Güler yüzlü ve bilgili kaptanıyla, eşinin yemeklerin lezzetine ve sunumuna gösterdiği özenle, misafirlerinin memnuniyetinin ön planda tutulduğu Nirvana S Teknesi’nidenemenizi tavsiye ediyoruz.

İçeride Tüm Makaleyi Gör

Fullmetal Alchemist Manga İncelemesi

Fullmetal Alchemist, simya bilimini aşmış bir şekilde, kurgusal bir dünyanın heyecanı içinde ele alarak okuyuculara sürükleyici bir deneyim sunuyor.

The One Manga İncelemesi

Moda dünyası ile ilgilenenlerin özellikle seveceği The One'da Nicky Lele'nin aşk hayatı ve kariyeri sürükleyici bir anlatımla ele alınıyor.

Yönlendirme

Sponsor